• Hotel Smrečina ubytování Párnica - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   
  • Hotel Smrečina ubytování Párnica - Zobrazit stránky v anglickém jazyce   
  • Hotel Smrečina ubytování Párnica - Zobrazit stránky v německém jazyce   
  • Hotel Smrečina ubytování Párnica - Zobrazit stránky v Španělském jazyce   

Adresa:
Hotel Smrečina
Párnica 28
026 01 Párnica
Slovensko
tel. (+420) 222 532 534

Hotel Smrečina - ubytování Párnica

Hotel Smrečina Párnica

Hotel Smrečina  se nachází údolí pohoří Malá Fatra mezi obcemi Párnica a Zázrivá. Hotel Smrečina  Párnica  je vhodný k odpočinku v tichém prostředí a sportovního vyžití pro klienty v letních i zimních měsících.

Hotel Smrečina  Párnica ubytování:

Hotel Smrečina  nabízí ubytování i pro ty nejnáročnější klienty. Hotel Smrečina Párnica disponuje dvoulůžkovými pokoji, s možností přistýlky, které jsou zrekonstruované. Také jsou k dispozici v hotelu Smrečina  Párnica apartmánové pokoje a rodinné buňky pro více osob. Pro náročnější klienty jsou zde i pokoje s balkonem. K vybavení každého pokoje hotelu Smrečina Párnica samozřejmě patří samostatné sociální zařízení WC, sprchový kout, telefon, televizor, telefon, Wi-Fi připojení k internetu. BUSINESS apartmán v hotelu Smrečina Párnica je vybaven: LCD, HI-FI stereo, DVD přehrávačem, ledničkou, telefonem, koženou sedací soupravou, novým stylovým  nábytekem, perličkovou vanou a hydromasážním sprchovým  koutem.

Ubytování Párnica hotel Smrečina restaurace:

Hotel Smrečina  Párnica restaurace nabízí příjemné posezení v restauraci, kde si vychutnáte jak domací tak mezinárodní kuchyni, nebo si můžete vybrat nějaké to dobré vínko a jen tak posedět s přáteli. Snídaně se podávají formou švédských stolů.

Smrečina hotel Párnica ubytování konference:

Hotel Smrečina  Párnica nabízí k využití 3 kongresové místnosti, kde se dají  pořádát svatby, kongresy, firemní akce, setkání a různé jiné posezení. Místnosti mají kapacitu 10 – 150 osob.

Párnica hotel Smrečina ubytování služby:

Hotel Smrečina  Párnica nabízí vyžití ve volném čase fotbalové hřiště, volejbalové a tenisové kurty, možnost jízdy na 4-kolkách, saunu a masáže, masážní postel, volejbalový kurt, dětské hřiště, dětský koutek, kulečník, stolní tenis, šipky, ohniště a gril, hifi připojení k internetu zdarma a samozřejmostí je pro ubytované klienty parkoviště před hotelem zdarma. Recepce hotelu Smrečina Párnice má nepřetržitý provoz 24 hodin.

Smrečina hotel ubytování Párnica okolí:

Hotel Smrečina  Párnica nabízí ve svém okolí možnost navštívit termální a vyhřívané aquaparky a lázně Bešeňová, Lázně-Lúčky, AquaRelax v Dolním Kubíně. V blízkém okolí je také možné sjíždění řeky Oravy na vorech, golf, jízda na koních a množství kulturních památek pro milovníky historie. V zimním období lyžování 30 m od hotelu, a ježdění na skútrech.